Snart kommer fakturan för kommande period.

Med erfarenheten att det var flera medlemmar som missade förra omfångens faktura som sändes på e-post vill vi påminna om att den även denna gång kommer till din mailbox.

Föreningen skickar fakturor till e-faktura hos din bank om du bett om det eller så sker betalning via autogiro om du begärt detta. Alla andra får normalt fakturan via e-post.

Vill du ha den som pappersfaktura, tillkommer faktureringsavgift, kontaktar du Ann-Louise på Råggärds redovisning, 0530 – 92 920, så löser hon det. Alternativa former för faktureringen, efter att du fått den första, är att lägga till en e-faktura hos din bank eller lägga till autogiro

Lämna en kommentar

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.